A jeśli kiedyś zmienię zdanie? Poznaj wariant ODCZYT – WAPRO ERP

19 stycznia 2022 - 2 minuty (czas czytania)

Wybierz wariant ODCZYT
umożliwiający dostęp do danych przez 6 lat.

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP zgodnie z informacją od producenta, oczywiście bierzemy pod uwagę taką ewentualność i prezentujemy przygotowane odpowiednie rozwiązanie. Jeżeli zechcesz zrezygnować z abonamentu – np. z powodu przeniesienia księgowosci do zewnętrznej firmy, albo z powodu zmiany profilu działalności czy też zawieszenia firmy na dłuższy czas – możesz to zrobić po zakończeniu aktywnego abonamentu i wybrać wariant ODCZYT.

Wariant ODCZYT umożliwia swobodny dostęp do zgromadzonych danych przez 6 lat od daty zakupu. Możesz wykonywać wszystkie zestawienia, wydruki, analizy – nie możesz tylko dodawać nowych zapisów. Aż przez 6 lat, w cenie rocznego abonamentu.

Co to jest WAPRO Odczyt?

Linia oprogramowania, umożliwiająca pasywny dostęp do danych zgromadzonych w aplikacjach WAPRO 365, potrzebna po zakończeniu aktywnej pracy na tych programach.

Kto potrzebuje WAPRO Odczyt?

Wariant jest przydatny jeżeli firma użytkująca aplikacje WAPRO 365 np. zakończyła działalność lub zmieniła swoją organizację i przestała samodzielnie prowadzić ewidencję kadrowo płacową lub finansowo księgową, natomiast natomiast nadal chce zachować dostęp do informacji historycznych (ale bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji w dane), korzystając z interfejsu programu.

Co umożliwia WAPRO Odczyt?

WAPRO Odczyt zapewnia dostęp z interfejsu programu do zgromadzonych informacji przez 6 lat od momentu zakupu, umożliwiając odczyt, wydruki oraz eksporty danych (bez możliwości modyfikacji oraz tworzenia nowych zapisów).

Ile kosztuje WAPRO Odczyt?

Aktualna cena oraz lista dostępnych wariantów znajduje się w cenniku detalicznym
Programy w linii Odczyt można nabyć bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO, wariant nie jest oferowany przez Sieć Sprzedaży WAPRO ERP.

Chcesz płacić mniej?
Wybierz WAPRO 365!

Masz pytania? Skontaktuj się za pośrednictwem naszej sieci Partnerów Handlowych w całej Polsce lub zadzwoń / napisz do nas a nasi konsultanci odpowiedzą natychmiast po otrzymaniu wiadomości.

Dział obsługi Partnera
bodydho@dho.com.pl

Serwis
dho@dho.com.pl

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,