DHO Dystrybutor oprogramowania

O nas

Time is money

Czyli szanujmy bezcenną każdą minutę naszego życia. Oto nasza nowa strona www, gdzie rezygnujemy z wielu rubryk, setek słów, których nikt, prócz ich autorów, w całości nie czyta. Jeśli jesteś osobą poszukującą najlepszego programu komputerowego dla swojej firmy - OFERTA DHO JEST NAJLEPSZA.

Lista partnerów

...czyli dane najlepszych w kraju firm, mogących pomóc w dokonaniu wyboru i zakupu najlepszego dla Ciebie programu komputerowego. To jest magiczna lista firm, które poprowadzą Cię i Twoją firmę w XXI wieku !!! natychmiast kliknij na tę mapkę z siecią PARTNERÓW DHO w Polsce - to firmy, które pomogą w wyborze programu, instalacji i stałej opieki serwisowej - pamiętaj, SUKCES TWOJEJ FIRMY ZALEŻY OD TWOJEGO TRAFNEGO WYBORU!

Więcej informacji

Jeśli chcecie Państwo dane kontaktowe naszego Partnera Handlowo - Serwisowego prosimy przesłać pytanie na nasz adres: dho@dho.com.pl

Mapa partnerów

mapa

To jest lista firm, które w większości służą Państwu ofertą dodatkowych usług typu instalacja / wdrożenie / szkolenie / stała opieka serwisowa/ sieci komputerowe / itp.:

Prosimy o kliknięcie na dane województwo, zapraszamy!

Jeśli chcecie Państwo dane kontaktowe naszego Partnera Handlowo - Serwisowego prosimy przesłać pytanie na nasz adres:dho@dho.com.pl

 

 

Facebook
Twitter

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C.
Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO.
Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).
* w zależności od obrotów

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.swiatprogramow.pl

Przejdź >>

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl