BEZPŁATNE WEBINARIUM Businesslink – automatyczna wymiana zabezpieczonych dokumentów, zmiany prawne i Centralny Rejestr Faktur – WAPRO ERP

20 maja 2021 - 1 minuta (czas czytania)

Szanowni Państwo,

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP informujemy, iż 26 maja 2021 producent wprowadza do sprzedaży Businesslink ? platformę automatycznej wymiany dokumentów, dzięki której m.in. będzie można przekazywać bezpieczne dokumenty drogą elektroniczną pomiędzy kontrahentami (eliminacja fałszywych faktur z wirusami i innych prób wyłudzeń), a także korzystać z planowanego Centralnego Rejestru Faktur, który już na jesieni planuje wprowadzić Ministerstwo Finansów.

Zamiarem docelowym ustawodawcy jest upowszechnienie Centralnego Rejestru Faktur i nawet jeżeli nie będzie obowiązkowy (od samego początku), to system fiskalny będzie nakłaniał do jego masowego wykorzystywania ? zarówno poprzez system zachęt jak i katalog wymagań wobec podatnika.

Zobacz jak już dziś możemy zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę wymiany danych, a już wkrótce pomóc w spełnieniu wymogów ustawowych.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,