Biuletyn Partnera DHO – do partnerów sprzedających produkty Asseco Wapro

24 czerwca 2022 - 3 minuty (czas czytania)

Nasi Drodzy Partnerzy,

W związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym, a zaraz po nim nowe aktualizacje produktów Asseco Wapro, chcielibyśmy przypomnieć Wam o promocjach takich jak:
Miło Cię widzieć w wapro 365! – 25% rabatu dla firm, które jeszcze nie kupowały produktów Asseco Wapro, 30% taniej – 100 razy lepiej! – 30% rabatu dla biur rachunkowych, które jeszcze nie kupowały produktów Asseco Wapro.

Chcielibyśmy zwrócić też Waszą uwagę na produkt jakim jest Businesslink, czyli platforma wymiany dokumentów z kontrahentami. Na chwilę obecną nie jest on jeszcze mocno zauważalny w ofercie Wapro, jednak ze względu na przepisy od II kwartału 2023 r. elektroniczne fakturowanie stanie się obowiązkowe dla wszystkich podmiotów. To właśnie Businesslink umożliwia wymianę dokumentów z KSeF. Zintegrowany jest on z programem Wapro Mag Sprzedaż i magazyn pozwalając wygodnie i pewnie przesyłać faktury do odbiorców. W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail dho@dho.com.pl lub odwiedzenia strony https://wapro.pl/erp/businesslink/ .

Jednocześnie chcielibyśmy zapytać Was o potrzeby związane z marketingiem produktów Asseco Wapro.
Producent posiada wiele gadżetów związanych z promocją tj.

Zapraszamy Was do zamawiania tych gadżetów w miarę potrzeb, które promują nie tylko markę Asseco Wapro, ale również dzięki nim możecie promować własną firmę.

Pamiętajcie, że chcemy być Waszym wsparciem, doradcą organizacyjnym, promocyjnym, w tak trudnych czasach byłej i może na nowo nadchodzącej Pandemii, tak trudnego rynku, partnerem w rozwoju biznesu – jeśli macie jakiekolwiek pomysły na rozwój swoich lokalnych rynków – dajcie nam znać, ponieważ mamy rownież możliwość korzystania z puli marketingowej Asseco Wapro ze względu na najwyższy obrót w kraju i rozwoju Waszych sugestii co do inwestycji w dany segment rynkowy i po przeanalizowaniu tematu Waszych pomysłów i wyrażeniu zgody w WAPRO możemy działać w danym zakresie typu support Waszej widoczności na danym obszarze województwa, a na pewno jest mnóstwo agencji interaktywnych, które zajmują sie dodatkową reklamą jako suplement działalności Waszych firm, za przykład może posłużyć np.

https://dais.pl/reklama-lokalna-skuteczne-sposoby/.

DHO życzy udanego, letniego wypoczynku, a dla tych co muszą w ten czas działać i obsługiwać rynek (tak jak DHO) dużo spokoju i rozwoju swojego rynku.

Pozdrawiamy serdecznie!


Dom Handlowy Oprogramowania

 

 

Tags: ,