BIULETYN PARTNERA DHO

1 października 2014 - 2 minuty (czas czytania)

Szanowni Nasi Partnerzy,

Jest początek października, a więc witamy w nowym sezonie 2014/2015 z nowymi wersjami i cenami pakietów Asseco-WAPRO. Szczegóły na naszych i stronach www producenta. Jeśli chodzi o Asseco-WAPRO chcemy Was poinformować o dodatkowym pomyśle wzmocnienia promocyjnego Was jako Partnerów DHO zajmującymi się promocją przed- i po-sprzedażną tego tak poważnego producenta programów dla firm MŚP w Polsce. Nazwijmy ten pomysł PRO-EVENT od producenta Asseco-WAPRO dla Partnerów DHO :

Jeśli widzicie szansę na swoim rynku wzięcia udziału w jakimkolwiek zdarzeniu lokalnym, gdzie mogą być promowane pakiety Asseco-WAPRO bardzo prosimy o natychmiastowe zgłoszenie do nas, a my zajmiemy się organizacją finansowego wsparcia takiego przedsięwzięcia dla Was ze strony producenta. Jakie to mogą być zdarzenia? Oto przykłady:
– lokalne targi różnych branż
– spotkania handlowe
– specjalnie organizowane promocje
– rocznice lokalnych organizacji
– rocznice i promocje miast, gmin
– eventy organizowane przez lokalną prasę, radio, TV, internet
– itd., itp.
Bardzo Was prosimy o rozważenie tego tematu na swoim terenie. Pozwoli to najsilniej lokalnie promować Wasze firmy jako najlepsze na Waszym rynku w sprzedaży i obsłudze najciekawszych na rynku rozwiązań dla firm MŚP w kraju. Termin propozycji jest otwarty na kolejne miesiące 2014 roku i na następne lata.

Serdecznie zapraszamy do rozważenia tej propozycji, pozdrawiamy, i dziękujemy wszystkim Waszym firmom jako Partnerom DHO za tak dobrą współpracę z nami w rozwoju rynku m.in. pakietów Asseco-WAPRO!

BODYDHO
Warszawa

Tags: , , , , , ,