BIULETYNY PARTNERA DHO – Numer 1/3

24 września 2015 - 5 minuty (czas czytania)

Drodzy nasi Partnerzy,

Witamy Was w nowym sezonie Jesień/Zima 2014/5. Jak wiecie każdej jesieni odbywają się Konferencje Producentów dla ich dystrybutorów, gdzie jak zawsze DHO bierze w nich udział w imieniu Waszych firm. Przygotowaliśmy dla Was skrótową informację z konferencji ASSECO WAPRO, wkrótce podobna informacja z konferencji SAGE SYMFONIA, wreszcie również za kilka dni specjalny biuletyn DHO poświęcony nagrodom dla Waszych firm za aktywność w 2014 roku.

Tak więc niniejszym przesyłamy Biuletyn DHO 1/3 – „KONFERENCJA MODUŁY DODATKOWE PARTNERÓW ASSECO WAPRO”, mamy nadzieję, że te informacje będą dla Was ciekawe i przydadzą się w Waszej pracy:

Na spotkaniu w firmie ASSECO WAPRO firmy z Polski przedstawiły swoje rozwiązania jako nakładki na pakiety ASSECO WAPRO + pierwsze nakładki/moduły zgłoszone bezpośrednio do DHO, oto najważniejsze z nich:

Firma X-COM przedstawiła moduły:
System Zarządzania Magazynem WMS
Import Faktur + Dodawanie Nowych Towarów
Importer Wyciągów Bankowych dla WF-MAG dla Win.
Moduł Integrujący [Logistyka i Zamówienia] WF-MAG z innymi aplikacjami w formie wymiany on-line w oparciu o serwer IIS.

Firma BIZNESSOFT przedstawiła moduł:
Analizy Rotacji i Planowania Dostaw

Firma KiD przedstawiła moduły:
System Magazyn Wysokiego Składowania
Integracja WF-MAG z Systemami Medycznymi
Wymiana Danych między WF-MAG a Systemami Zewnętrznymi
Automatyczna Wysyłka Raportów w Crystal Reports

Firma TAJ-INFO przedstawiła moduł:
ZOD – Zarządzanie Obiegiem Dokumentów

Firma ENTRE przedstawiła:
Moduł Realizujący Cenniki Związane z Ilością Zamawianego Towaru

Firma AMICUS przedstawiła moduły:
Farbiarnia
Magazyn z Koszykiem
Mailing Faktur

Firma INFERNO SERVICE zgłosiła do DHO moduły do pakietu WF-MAG WIN:
Automatyczne drukowanie etykiet. Program sprawdza czy cena sprzedaży towaru uległa zmianie i drukuje odpowiednie etykiety na półki.
Konwersja WZ-tek do formatu PcMarket7, dzięki któremu można przyspieszyć wczytywanie faktur zakupu w sklepach spożywczych.
Konwerter dokumentów do formatu INSERT SUBIEKT GT, plików EPP (takie przekonwertowane dokumenty można importować w Rachmistrzu i Rewizorze)

==

Partnerów DHO zainteresowanych dalszą informacją na temat tych modułów prosimy o kontakt z nami. Prześlemy Wam dalsze kontakty do producenta, czy szczegóły oferty wraz z prowizjami dla Was. Uwaga – czasami nie są to moduły gotowe do dystrybucji, czasami wymagają modyfikacji i wdrożenia dla danego klienta. Jeśli nawet będą trudności z uzyskaniem konkretnej oferty – to sądzimy, że nawet informacje powyższe mogą być dla Was ciekawe w jakich kierunkach zdążają takie rozwiązania opracowywane przez inne firmy niż stricte producenta.

Dodatkowa informacja dla Waszych firm w sprawie ważności sieci Partnerów DHO czyli Waszych firm w dystrybucji pakietów ASSECO WAPRO jest jak co roku tradycyjna – ASSECO WAPRO, czyli tak ogromnie poważny producent programów użytkowych dla firm MŚP w Polsce ponownie ogłosił, że DHO – DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA I SIEĆ JEGO PARTNERÓW ZA ROK POPRZEDNI ZAJMUJE ABSOLUTNIE PIERWSZE MIEJSCE W DYSTRYBUCJI I SPRZEDAŻY PAKIETÓW ASSECO WAPRO – bardzo Wam jako Partnerom DHO gratulujemy i dziękujemy za tak dobrą współpracę!

I jak co roku możemy, jako DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA z naszym ponad 20-letnim doświadczeniem, potwierdzić Wam i wszystkim uczestnikom rynku w Polsce – oferta producenta ASSECO WAPRO z punktu widzenia dystrybucji jest najbardziej atrakcyjna na naszym rynku, ponieważ ASSECO WAPRO od wielu lat konsekwentnie i bardzo umiejętnie prowadzi programy lojalnościowe i logistyczne wspierające nasze firmy [Asystent Sprzedaży, itd.] równocześnie nie wprowadzając na swoim rynku „wolnej amerykanki”, czy rozwijając swoją sieć sprzedaży bezpośredniej – stąd tak duże osiągnięcia ASSECO WAPRO w sprzedaży pakietów użytkowych dla firm MŚP w Polsce, również w dystrybucji DHO.

Żegnamy do następnego biuletynu DHO za kilka dni z podobnego tematu modułów dodatkowych – ale producenta SAGE SYMFONIA.

Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy udanego nowego sezonu,

BODY DHO – DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA
Główny Dystrybutor w Polsce Pakietów Użytkowych dla Firm MŚP
Warszawa

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,