Gdzie wprowadzić adres e-mail (poczty elektronicznej) aby pojawiał się w deklaracji VAT-7 (21) lub VAT-7K (15)? – Menedżer Radzi – WAPRO Kaper

19 listopada 2020 - 1 minuta (czas czytania)

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP informujemy, że w WAPRO Kaper, adres e-mail (poczty elektronicznej) pojawiający się w deklaracji VAT-7 należy wprowadzić w adresie korespondencyjnym firmy lub udziałowca. Miejsce wpisania adresu jest zależne od tego czy firma jest oznaczona jako ,,Osoba fizyczna,,:

Jeśli firma jest oznaczona jako ,,Osoba fizyczna,,, adres e-mail (poczty elektronicznej) wprowadzamy w adresie korespondencyjnym udziałowca:

Natomiast jeśli firma nie jest oznaczona jako ,,Osoba fizyczna,,, wtedy adres e-mail (poczty elektronicznej) wprowadzamy w adresie korespondencyjnym firmy:

Jeżeli chodzi o aplikację WAPRO Fakir, adres e-mail (poczty elektronicznej) pojawiający się w deklaracji VAT-7 należy wprowadzić za pierwszym razem na formularz ręcznie. Po zapisaniu deklaracji i generowaniu w kolejnych miesiącach adres e-mail będzie zapamiętany w tym polu.

Tags: , , , , ,