Listopad okazji z WAPRO 365! Black Weeks, Black Friday, Cyber Monday

9 listopada 2021 - 3 minuty (czas czytania)

Szanowny Użytkowniku,

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP informuje, iż jeżeli 8.11 lub wcześniej kupiłeś dowolny abonament oprogramowania linii WAPRO 365, to od 9.11 aż do wyczerpania puli promocyjnych programów (ale nie później niż do 29.11) możesz dokupić KOLEJNĄ licencję, na inny, nowy produkt z linii WAPRO 365!

Na zakup otrzymasz aż 30% rabatu a z promocji możesz skorzystać tylko raz.

Nie zwlekaj ? liczba pakietów promocyjnych jest ograniczona!

Regulamin promocji „Listopad okazji z WAPRO 365”

1. Organizatorem promocji ?Listopad okazji z WAPRO 365? jest firma Asseco Business Solutions ? Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.

2. Promocja ?Listopad okazji z WAPRO 365? przeznaczona jest dla firm, które 8.11.2021 miały aktywny dowolny abonament programu linii WAPRO 365

3. W ramach promocji, firma może zakupić kolejny abonament na INNY niż posiadany 8.11.2021 program z linii WAPRO 365, pod warunkiem że nigdy wcześniej nie posiadała tego programu ? zarówno w linii WAPRO 365 jak i WAPRO Standard.

4. W ramach jednej transakcji, kupującemu przysługuje rabat 30% na cały zakupiony w ramach promocji asortyment. Każda kolejna transakcja (dodatkowe abonamenty, rozbudowy wariantów itd.) będzie realizowane zgodnie z aktualnym cennikiem detalicznym.

5. Promocji nie można łączyć z innymi (chyba, że inna promocja w regulaminie wskaże jawnie na promocję ?Listopad okazji z WAPRO 365?)

6. Promocja trwa od 9 listopada 2021 do momentu wyczerpania puli pakietów promocyjnych, ale nie dłużej niż do 29.11.2021. Niezależnie od godziny zakończenia promocji, realizowane będą wszystkie zamówienia zgodne z datą dzienną zakończenia promocji.

7. Wcześniejsze niż z dniem granicznym zakończenie promocji zostanie ogłoszone na stronie z niniejszym regulaminem, z podaniem daty dziennej zakończenia promocji. W innym przypadku promocja zakończy się automatycznie 29.11.2021

8. Promocja dostępna jest w sieci sprzedaży DHO na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.

9. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.

10. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.

11. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszą Siecią Partnerską w całym kraju lub poprzez bezpośredni kontakt z Działem Handlowym DHO.

12. Warunkiem udzielenia promocyjnego rabatu jest wpisanie w zamówieniu hasła ?Listopad okazji z WAPRO 365?

Jeśli masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie mailowo napisz do nas: dho@dho.com.pl
Potrzebujesz pomocy technicznej z danego województwa? Wybierzemy dla Ciebie najlepszą obsługę spośród naszej Sieci Partnerów DHO w całym kraju!

 

Tags: , , , , , , , , ,