Portal HR JUŻ DOSTĘPNY! KOLEJNA NOWOŚĆ W OFERCIE WAPRO ERP – usprawniamy i przyspieszamy procesy HR

10 czerwca 2021 - 2 minuty (czas czytania)

Szanowni Państwo,

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP mamy zaszczyt poinformować, że oferta WAPRO ERP wzbogaciła się o kolejną zaawansowaną usługę. Jest nią PORTAL HR, czyli portal skierowany do wszystkich pracowników rewolucjonizujący wymianę informacji i automatyzujący szereg procesów HR w firmie.

Przyspiesz procesy HR w Twojej firmie

Zadaniem Portalu HR jest umożliwienie zarówno pracownikowi, jak i jego przełożonym samodzielnego załatwiania wielu spraw kadrowych. Pozwala to uwolnić część zasobów działu HR. Dzięki uproszczeniu i ustandaryzowaniu procesów Portal HR pozwala uniknąć błędów i znacznie przyspiesza realizację, a dla kadry menedżerskiej stanowi narzędzie wspierające komunikację i zarządzanie.

 

Integracja Portalu HR z programem kadrowo-płacowym

Dzięki integracji Portalu HR zarówno pracownik jak i menedżer mają łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych danych i informacji kadrowych i płacowych programu WAPRO Gang.

 

Prosty dostęp pracowników do danych

Portal HR udostępnia pracownikowi m.in. informacje kadrowe, pozwalając na proste zgłaszanie zmian i poprawek, informacje płacowe takie jak warunki zatrudnienia, umowy, wynagrodzenie, premie itd, listę dostępnych benefitów, pozwala na zarządzanie kalendarzem nieobecności i planowaniem urlopów i wiele więcej

 

Sprawniejsza komunikacja w firmie

Dzięki Portalowi HR komunikacja w firmie wejdzie na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy chodzi o składanie i akceptacje wniosków, zarzadzanie kalendarzem, dostęp do bazy wiedzy i dokumentów czy ogłoszenia wewnątrzfirmowe i powiadomienia – Portal HR ułatwi znalezienie informacji i skróci czas załatwienia sprawy.

 

Łatwa, intuicyjna konfiguracja

Dzięki dostępnej w programie kadrowo-płacowym prostej konfiguracji, połączenie Portalu HR z systemem WAPRO Gang można wykonać w kilka minut i nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy.

Dowiedz się więcej…

 

Tags: , , , ,