Wapro Hybrid – nowy produkt w ofercie e-commerce – platforma sprzedażowa B2M

20 sierpnia 2021 - 2 minuty (czas czytania)

Nasi Drodzy Partnerzy,

Przypominamy, iż zgodnie z biuletynem z dnia 1 lipca br. w ofercie Wapro dla e-commerce pojawił się nowy produkt: Platforma sprzedażowa B2M Wapro Hybrid.

Platforma sprzedażowa B2M – WAPRO Hybrid

Zarządzaj sprzedażą kanału hurtowego i detalicznego z Wapro Hybrid

Wapro Hybrid to nowoczesny system sprzedaży internetowej łączący funkcje i możliwości systemów B2C i B2B. Pozwala na szybkie i sprawne uruchomienie sprzedaży Twoich produktów zarówno partnerom biznesowym jak i klientom detalicznym. Panel Wapro Hybrid zintegrowany z systemem Wapro ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie ofertą i wygodną obsługę obu kanałów dystrybucji, a mechanizmy automatyzacji przyspieszają realizację procesów i eliminują możliwości pomyłek.
Wapro Hybrid umożliwia prostsze rozszerzenie działalności na oba kanały dystrybucji – hurtowy i detaliczny, co pozwala dotrzeć do większej ilości klientów i zwielokrotnić zyski.

Do kogo kierujemy ofertę WAPRO ERP?

Jeśli jesteś:

I chcesz dotrzeć również do klientów detalicznych, postaw na efektywne i wygodne, zintegrowane rozwiązanie B2M, to Wapro Hybrid jest produktem dla Ciebie!

Zacznij sprzedaż jako:

Czym wyróżnia się rozwiązanie wapro hybrid?

Jak założyć platformę sprzedażową WAPRO Hybrid?

Po rejestracji będziesz mieć 30 dni, by bez żadnych opłat sprawdzić działanie platformy Wapro Hybrid – możesz testować i konfigurować swój sklep, przygotowując go na wielkie otwarcie!

W przypadku składania zamówień dla danego Klienta z pułapu panelu prosimy o wpisywanie naszego NIP’u.

Masz pytania? Skontaktuj się za pośrednictwem naszej sieci Partnerów Handlowych w całej Polsce lub zadzwoń / napisz do nas a nasi konsultanci odpowiedzą natychmiast po otrzymaniu wiadomości.

Dział obsługi Partnera
bodydho@dho.com.pl

Serwis
dho@dho.com.pl

Tags: , , , , , , , , ,