Zostań naszym klientem w to lato! Promocje WAPRO ERP by Asseco – DHO

22 czerwca 2022 - 3 minuty (czas czytania)

Zostań naszym klientem w to lato! Mamy następujące promocje:

Miło Cię widzieć w Wapro 365! – to promocja, która obejmuje 25% rabatu dla firm, które jeszcze nie kupowały produktów Asseco Wapro.

Masz Biuro Rachunkowe? Mamy promocję dla Twojego Biura:

30% taniej – 100 razy lepiej! – to 30% rabatu dla biur rachunkowych, które jeszcze nie kupowały produktów Asseco Wapro.

Ponadto chcielibyśmy zwrócić też uwagę na produkt jakim jest Businesslink, czyli platforma wymiany dokumentów z kontrahentami. Na chwilę obecną nie jest on jeszcze mocno zauważalny w ofercie Wapro, jednak ze względu na przepisy od II kwartału 2023 r. elektroniczne fakturowanie stanie się obowiązkowe dla wszystkich podmiotów.

To właśnie Businesslink umożliwia wymianę dokumentów z KSeF. Zintegrowany jest on z programem Wapro Mag Sprzedaż i magazyn – pozwala wygodnie i pewnie przesyłać faktury do odbiorców!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail dho@dho.com.pl

Regulamin promocji 30% taniej – 100 razy lepiej!

 • 1 Organizatorem promocji „30% taniej – 100 razy lepiej!” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 • 2 Promocja rozpoczyna się 15.03.2018 i trwa do odwołania.
 • 3 W ramach promocji każda firma posiadająca uprawnienia do usługowego prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego bądź czynności biegłego rewidenta na podstawie certyfikatów księgowych lub na podstawie wpisu PKD określającego rodzaj działalności rachunkowo-księgowej, ma prawo do zakupu nowych abonamentów WAPRO 365 w wariancie Biuro oraz dowolnej liczby abonamentów na stanowiska dodatkowe (w ramach jednej transakcji) z rabatem 30%.
 • 4 Powyższym rabatem może być również objęty zakup nowe go abonamentu WAPRO Mag 365 w dowolnym wariancie, maksymalnie do 3 stanowisk, o ile program będzie wykorzystywany do użytkowania na własne potrzeby (np. fakturowania za usługi związane z prowadzeniem działalności wyszczególnionej w pkt. 3) oraz zakup zostanie dokonany w jednej transakcji z zakupem abonamentu w wariancie Biuro.
 • 5 Warunkiem udzielenia promocyjnego rabatu jest wpisanie w zamówieniu hasła PROMOCJA.
 • 6 Promocji nie można łączyć z innymi promocjami, w szczególności z promocją „Miło Cię widzieć w WAPRO 365!”.
 • 7 Z promocji można skorzystać tylko raz.
 • 8 Promocja dostępna jest w sieci partnerskiej DHO na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w Dziale Handlowym DHO lub Dziale Sprzedaży WAPRO ERP.
 • 9 Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 • 10 W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 • 11 W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży DHO.
Tags: , , , , , , , ,