#ZostańwDomu, sprzedawaj w Internecie! Wypróbuj pakiet rozwiązań e-commerce – WAPRO ERP

8 maja 2020 - 10 minuty (czas czytania)

Szybka i profesjonalna sprzedaż w e-commerce! Wypróbuj!

Zastanawiasz się, jak epidemia koronawirusa wpłynie na Twój biznes? Obawiasz się zmian w gospodarce w Polsce i na świecie?

Dom Handlowy Oprogramowania jako główny dystrybutor WAPRO ERP zachęcamy Państwa jako naszych Klientów oraz Partnerów do korzystania z usługi WAPRO Online, ze względu na wytyczne producenta o najwyższej jakości rozwiązania. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz przejść do poprzedniego modelu pracy stacjonarnej.

W obecnym czasie prowadzenie firmy obarczone jest większym ryzykiem i odpowiedzialnością. Każda Twoja decyzja biznesowa ma wpływ nie tylko na Twoje finanse, ale także na sytuację Twoich pracowników, dostawców i kontrahentów ? oraz, w konsekwencji, na Wasze rodziny.  Zachowaj się jak lider, gdy ludzie boją się nie tylko wirusa, ale także przyszłości. Przyszedł czas na podjęcie zdecydowanych, odważnych kroków.

Najlepsza rada?

„Wykorzystaj tę szansę, aby rozwinąć swoją firmę. Gdy inni się wycofują – Ty działaj.”

Pomyśl o tym, co może uratować Twoją firmę albo nawet rozwinąć biznes? Co jest niezbędnym dla Twojego biznesu?must have?? Co jest lekiem na największe bolączki tego trudnego okresu?

Przeniesienie biznesu do sieci jest całkiem proste. Zyskasz:

 

– Lepszy sposób komunikacji w aktualnych trudnych warunkach

– Większą dostępność Twojej oferty

– Automatyzację współpracy z dostawcami i odbiorcami

– Ułatwienia dla Twoich kontrahentów

– Większe bezpieczeństwa dla prowadzonych działań

– Pewność, że to opłacalna inwestycja

Pomyśl, zaplanuj, działaj!  Ucz się dzięki wiedzy innych i wykorzystaj oferowane Ci możliwości. Zainwestuj w swoją wiedzę i swój biznes. Kiedy konkurencja boi się i wycofuje ? Ty znajdź dla siebie ścieżkę działania i rozwoju. #ZostańWdomu

 • magazyn ico

  WAPRO Mag

  Sprzedaż i magazyn

Profesjonalnie zarządzaj sprzedażą, również w wielu magazynach. Zautomatyzuj procesy związane z transakcjami (ustalenie cenników, realizację zamówień, wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności, generowanie JPK). Kontroluj stany magazynowe i badaj rotację produktów sprzedawanych przez Ciebie we wszystkich kanałach sprzedaży. Usprawnij współpracę z firmami kurierskimi i operatorami paczkomatów. Zarządzaj kontaktami z klientami. Wykorzystaj możliwość współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi.

 • B2C ico

  WAPRO B2C

  Sklep internetowy

Dzięki dwukierunkowej wymianie danych możesz zarządzać nim w całości z poziomu programu WAPRO Mag. Wykorzystaj możliwość dotarcia i wygodnej obsługi klientów dzięki dobremu indeksowaniu w Google, integracji z internetowymi porównywarkami cen, rozwiązaniami wspierającymi marketingu i sprzedaży (np. portale społecznościowe, wyszukiwarki, opineo, LekkiKoszyk itd) oraz portalami płatności internetowych i inPost. Wyróżnij się korzystając z dostępnych skórek RWD i stylów. Ułatwiaj klientom wyszukiwanie towaru dzięki kategoryzacji, podpowiedziom, galeriom i promocjom.

 • B2B ico

  WAPRO B2B

  Platforma biznesowa

Wygodnie współpracuj z partnerami handlowymi przez internet wykorzystując integrację z WAPRO Mag. Prezentuj on-line dostępność lub stan towarów i kontroluj rezerwacje, również w wielu magazynach. Twórz dla wybranych kontrahentów i grup dedykowane oferty, indywidualne cenniki i promocje, z możliwością nałożenia ograniczeń ilościowych. Ułatw wyszukiwanie towarów dzięki zaawansowanej wyszukiwarce. Współpracuj z kontrahentami zagranicznymi dzięki wielojęzycznej obsłudze sklepu (w obszarze interfejsu użytkownika i danych) oraz obsłudze dowolnej ilości walut obcych z ręcznym bądź automatycznym zarządzaniem kursami.

Aukcje ico

WAPRO Aukcje – Aukcje internetowe

Wygodnie i bezpiecznie zarządzaj procesem sprzedaży na Allegro i obsługą posprzedażową z wykorzystaniem dwukierunkowej synchronizacji, również dla wielu kont. Wyróżnij się wykorzystując dostępne układy, dołączając zdjęcia i linki. Wykorzystaj możliwości grupowego zarządzania aukcjami, transakcjami, komentarzami. Zautomatyzuj wysyłanie wiadomości i wystawianie komentarzy. Usprawnij wysyłkę dzięki integracji z operatorami paczkomatów i automatyzacji obsługi paczek.

Pakiet e-commerce dostępny również w Chmurze WAPRO Online

Pracuj na aktualnej, zgodnej z przepisami aplikacji. Zapewnij swoim danym bezpieczeństwo i korzystaj z możliwości wygodnej pracy zdalnej. Zredukuj koszty infrastruktury i obsługi. Bądź elastyczny – zmieniaj ilość licencji w zależności od potrzeb firmy. Zapewnij sobie przewidywalne, niższe koszty. Naprawdę warto przenieść biznes do chmury WAPRO!

Dlaczego WAPRO ERP?

Doświadczenie

 

Dom Handlowy Oprogramowania od ponad 25 lat jako główny dystrybutor WAPRO ERP polecamy jednego z najbardziej doświadczonych polskich producentów oprogramowania dla biznesu wspierającego polskich przedsiębiorców.
Zaufało nam już ponad 100 tysięcy przedsiębiorstw.

 

Łatwość obsługi

 

WAPRO ERP to prostota obsługi od pierwszego uruchomienia, a jednocześnie ogromna ilość funkcji i rozbudowane możliwości konfiguracji. Dzięki temu szybko dopasujesz go potrzeb firmy i specyfiki branży.

 

Zawsze aktualny

 

Aplikacje WAPRO ERP są zawsze w zgodzie z najnowszymi przepisami, dzięki czemu klient może skupić się na bieżącej działalności ? dowie się o zmianach w prawie, które są zawsze uwzględniane w systemie.

 

Sieć partnerska

 

Na terenie całego kraju działają autoryzowani partnerzy DHO,
którzy świadczą usługi wdrożeniowe, zapewniają bieżące wsparcie, a także rozwijają dedykowane nakładki na programy WAPRO ERP.

 

Chmura

 

Oprogramowanie WAPRO ERP jest dostępne również w chmurze, co pozwala klientom zaoszczędzić na kosztach utrzymania infrastruktury i zapewnia zdalny dostęp do systemu oraz wspomaga bezpieczeństwo danych.

 

Rabat na start

 

Jesteś nowym klientem? Nie masz jeszcze oprogramowania WAPRO ERP?
Mamy dla Ciebie prezent: 25% rabatu powitalnego na dowolny program WAPRO ERP!

Przejście w tryb pracy zdalnej można zrealizować w dowolnym momencie pracy firmy przy użyciu bezpiecznej infrastruktury serwerowej oferowanej przez WAPRO ERP.

W tym celu wystarczy zakupić usługę WAPRO Online i dostarczyć nam obecnie użytkowaną bazę danych oprogramowania WAPRO. Kiedy praca zdalna przestanie być niezbędna, podejmą Państwo decyzję czy pozostać w tym nowoczesnym modelu czy też odebrać od nas bazę danych i wrócić do pracy w tradycyjnej formie.

Instrukcja krok po kroku:

1. Należy uruchomić usługę WAPRO Online – skontaktuj się z nami a uruchomimy ją dla Ciebie: dho@dho.com.pl.

2. W przypadku uruchamiania pierwszej usługi online otrzymasz od nas link do formularza umożliwiającego podpisanie umowy RODO.

3. Po otrzymaniu e-maila potwierdzającego uruchomienie usługi z linkiem do usługi należy się skontaktować z działem technicznym dho@dho.com.pl w celu uzyskania hasła do pliku z loginami.

4. Następnie należy przesłać do nas bazę.

5. Po otrzymaniu bazy przez dział techniczny plik jest umieszczany na serwerach WAPRO ERP.

6. Po dokonaniu tej procedury wysyłany jest e-mail potwierdzający możliwość rozpoczęcia pracy na przesłanej bazie.

7. Firma może rozpocząć pracę przez Internet, na swojej dotychczasowej bazie danych, zaktualizowanej przez nas do najnowszej wersji programu oraz MS SQL 2017.
W takiej również formie zostanie w przyszłości ewentualnie przekazana z powrotem, czyli w najnowszej wersji danej aplikacji oraz zgodna z serwerem MS SQL 2017 lub nowszym.

Tags: , , , ,
Facebook
Twitter

Zostań partnerem

  ‼️ Ciesz się współpracą z najlepszym dystrybutorem w kraju i zostań Partnerem DHO‼️
  ❗️ ZERO OPŁAT❗️


  Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C.
  Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO.
  Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).
  Wapro ERP to oprogramowanie ERP dla biznesu, które będzie rozwijać się i rosnąć wraz z Twoją firmą.

  Sklep

  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.swiatprogramow.pl

  Przejdź >>

  Pomoc/serwis

  Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

   Kontakt

   Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


   22 864 13 13

   dho@dho.com.pl
   bodydho@dho.com.pl